Dlaczego warto wybrać ofertę Hurtowni Słońca?

Cena
Wszystkie nasze produkty oferujemy w atrakcyjnych cenach. Za maksymalnie niską możliwą cenę uzyskujesz więcej niż u konkurencji. Przekonaj się o tym osobiście.
Gwarancja

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej legalnej dystrybucji, spełniają wymagane prawem normy gwarancyjne i handlowe. Sprzedawany przez nas towar objęty jest gwarancją producenta. Możesz na nas liczyć także po jej zakończeniu. Pozostajemy do Twojej dyspozycji zawsze i w każdych okolicznościach.

Kompleksowa oferta

Oferujemy kompleksową obsługę klienta. Od identyfikacji potrzeb, doradztwa, projektu technicznego i ekonomicznego rozwiązania po montaż i serwis instalacji.

Serwis

Zapewniamy serwis posprzedażowy i pogwarancyjny. Oferujemy również utrzymanie techniczne instalacji fotowoltaicznej w dobrym stanie przez cały okres eksploatacji. Przeglądy i konserwacje instalacji.

Doradztwo

Kompetentny inżynier naszej Firmy pomoże Ci znaleźć optymalne rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. Krok po kroku: wykonamy obliczenia i wytypujemy najlepsze rozwiązanie które pomoże Ci w dokonaniu optymalnego wyboru. Przedstawimy opcję w postaci Raportu. Poradzimy jak sfinansować Projekt jeśli nie masz wolnych środków lub szukasz dźwigni finansowania dla Twojej inwestycji.

Rzetelność i terminowość

Twój czas jest dla nas ważny. Dołożymy wszelkich starań aby projekt zrealizować w czasie niezbędnym dla wykonania rzetelnej pracy przy Twojej inwestycji. Umówimy się już na początku i dotrzymamy słowa.

NASZA OFERTA