Z myślą o firmach instalatorskich przygotowaliśmy internetową platformę B2B, która umożliwi wygodne złożenie zamówienia i zakupy. 

Dlaczego warto wybrać ofertę Hurtowni Słońca dla Twojej firmy?

Indywidualne podejście

Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i chętnie o nich porozmawiamy. Znajdziemy najlepszy sposób na współpracę. Ze swojej strony dołożymy starań by nasz umowa była dla Ciebie najlepszą na rynku. Zapraszamy.

Szybkość realizacji

Większość zamówień realizujemy na następny dzień. Od ręki mamy produkty z naszej Promocji oraz wiele innych produktów. Klient ustala z nami termin realizacji lub sam wprowadza  zamówienie do kalendarza robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym, na platformie B2B.

Wygodne zakupy

Możesz przeglądać produkty w naszym sklepie internetowym czytać karty produktów i karty gwarancyjne oraz ściągać inne ważne informacje o wybranym przez Ciebie produkcie bezpośrednio ze sklepu. Następnie w prosty sposób dokonasz zakupów i uzgodnisz termin dostawy. To wszystko uzgodnisz przy swoim biurku.

Rzetelność i uczciwość

Rzetelność i uczciwość w pracy są dla nas najważniejsze w kontaktach biznesowych. Dotyczy to przekazanych informacji dla klienta jak i późniejszej realizacji zamówienia. 

Doradztwo

Kompetentny inżynier naszej Firmy pomoże Ci w dokonaniu optymalnego wyboru. Masz plan inwestycyjny, wiesz czego chcesz, ale potrzebne ci wsparcie. Pomożemy Ci zaprojektować wiatę lub farmę fotowoltaiczną. Dostarczymy wszystko czego potrzebujesz. Znajdziemy źródła finansowania. 

Finansowanie zakupów

Pomożemy znaleźć najlepsze źródło finasowania Twoich inwestycji: leasing na fotowoltaikę,  eko-pożyczkę na preferencyjnych warunkach, partnerskie wsparcie finansowe.

Szybka i wygodna płatność

Płatności dokonasz w wygodny dla Ciebie sposób: kartą płatniczą, przelewem. w Internecie. Kiedy zechcesz.

Odroczona płatność*

Jeśli nie masz pieniędzy teraz lub nie chcesz płacić natychmiast po dokonaniu zakupów zwróć się do nas. Znajdziemy sposób na to byś zapłacił później.

Przyjazna atmosfera

Staramy się by Klient zawsze czuł się u nas dobrze. Klient jest dla nas najważniejszy!

* Regulamin i warunki odroczonej płatności dostępne na stronach platformy B2B.