MAGAZYNY ENERGII BYD LG

BATTERY-BOX PREMIUM HVS / HVM

  • Najwyższa wydajność dzięki przyłączu szeregowemu wysokiego napięcia.
  • Opatentowana konstrukcja modułowej wtyczki nie wymaga okablowania wewnętrznego i pozwala na maksymalną elastyczność i łatwość użytkowania.
  • Bateria bezkobaltowa na bazie fosforanu litowo-żelazowego (LFP): Maksymalne bezpieczeństwo, długość użytkowania i moc
  • Kompatybilny z wiodącymi 1- i 3-fazowymi inwerterami akumulatorów wysokiego napięcia
  • Najwyższe standardy bezpieczeństwa jak VDE 2510-50
  • Zdolność do pracy w trybie zasilania awaryjnego jak i off-grid

BATTERY-BOX PREMIUM HVS

Jeden magazyn energii Battery-Box Premium HVS składa się z 2 do 5 modułów akumulatorowych HVS, które są połączone szeregowo w celu osiągnięcia pojemności użytkowej od 5,1 do 12,8 kWh. Dodatkowo, bezpośrednie równoległe połączenie do 3 identycznych magazynów energii Battery-Box Premium HVS pozwala na osiągnięcie maksymalnej pojemności 38,4 kWh. Możliwość skalowania poprzez dodanie modułów HVS lub równoległych zestawów HVS.

 

Technologia akumulatorów HE3DA pozwala na elastyczne ustawianie parametrów ogniw akumulatora w celu spełnienia określonych wymagań, jakie musi spełniać magazyn akumulatorów złożony z tych ogniw. Magna Energy Storage rozpoczyna produkcję ogniw akumulatorowych o pojemności 1 kWh i 2 kWh, natomiast wraz z rozwojem produkcji spodziewane są ogniwa o pojemności do 100 kWh. Pierwsze wyprodukowane ogniwa będą miały grubość elektrody 1,7 mm (linia energetyczna), a następnie ogniwa z elektrodą do 0,5 mm (linia energetyczna). Celem firmy jest zaoferowanie swoim klientom kompleksowego rozwiązania końcowego, które umożliwi maksymalne wykorzystanie zalet technologii akumulatorowej HE3DA.

Container storage with a capacity of 0.5 MWh
CHARGING STATION FOR ELECTRIC CARS DC / DC
POWERBOX 15 kWh
Battery with a capacity of 1 kWh
1F – VICTRON ENERGY HYBRID POWER PLANT
3F – VICTRON ENERGY HYBRID POWER PLANT