Hurtownia Słońca powstała z myślą by dostarczać przyjazne środowisku naturalnemu, wysokiej klasy produkty do budowy systemów fotowoltaicznych. Tworzymy ją z myślą o ludziach, który instalują fotowoltaikę oraz inwestują w innowacyjne systemy fotowoltaiczne. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo rozbudowane i wydajne komponenty systemu produkcji prądu ze słońca. Magazynowania tak pozyskanej energii w celu wykorzystania jej na potrzeby własne, jej bilansowania lub dalszej odsprzedaży.

Naszą ambicją jest być wiarygodnym, rzetelnym i stałym partnerem dla firm z branży.

Gwarantujemy naszym partnerom biznesowym dostawy w każde miejsce realizowanych inwestycji, dostarczać najlepsze komponenty do montażu nowoczesnych systemów fotowoltaicznych w możliwie najniższej cenie.

Tworzymy firmę z myślą o wszystkich dla których fotowoltaika jest biznesem ale oznacza również świat postrzegany jako nasz wspólny dom, naturalnie piękny, gdzie eksploatacja zasobów natury jest zrównoważona ekologicznie. Gdzie powietrze jest czyste, wolne od smogu i zanieczyszczeń, a życie dzięki temu przyjemniejsze. Czerpiąc energię ze słońca, wody, powietrza będziemy mogli żyć bezpiecznie i cieszyć się zdrowiem!

Zespół Hurtowni Słońca

Pamiętaj! Najwięcej Słońca jest w Nas!